Covid-19’a karşı önlemlerimiz. Detaylar
×
#

Hakkımızda

Kırlangıcın Kanadında Bir Küçük Otel

Aşina Sokak,özel tasarımıyla küçük otelimizin içinden geçerek Akdenizli avlumuza ulaştırıyor sizleri. Sıcaklamış durumda geldiniz, valizlerinizi güleryüzlü personelimize teslim ederek yol yorgunluğunu üstünüzden atmak üzere oturdunuz bahçemize; Simi'yi ve Akdeniz'i seyrederek buz gibi içeceğinizi yudumladınız.

Her bir köşesi sürprizlerle dolu ve 24 saat açık resepsiyonumuzun lobisinden geçerek, sizler için tertemiz hazırlanmış ve hepsi birbirinden farklı döşenmiş, özel banyolu ve günlük temizlik hizmeti sunulan onyedi odamızdan birine çıktınız, üstünüzü değiştirmek üzere.

Deniz kıyafetlerinizi giyip palmiyelerle gölgelenmiş havuzumuza attınız kendinizi.

Kulaçlarınızı atarken denizde yüzdüğünüz hissine kapıldınız. Bir tepenin üstünde ama sanki denizin içindesiniz,aynı göz seviyesindesiniz.

Beş çayında Aşina Aşevinin ikramı olan lezzetli kurabiyeleriyle çöreklerinin kokusu avluya ve bahçeye yayıldı. Bu kokular hafifçe esen rüzgara karışarak bir geçmişe savuruyor sizi, aşina olduğunuz akraba evlerine,bir bugüne getiriyor, tatile, Villa Aşina'ya..
Akşamüstü keyfinin devamında Liman sokağına indiniz belki belki de denize..

Akşam yemeğinde Bülent bey'in özenli balık sofraları bekliyor sizleri. Gecenin devamında şezlonglara uzanırsanız eğer, yıldız haritasını aklınıza getirmeye çabalamayın hiç. Çünkü o göklerden göz kırpıyor sizlere, tane tane okuyabilirsiniz hepsini, bir o kadar berrak, bir o kadar pırıl pırıl.

Gecenin keyfi doyumsuz bahçemizde, ancak,güneşi selamlayan sabahı karşılamak da bir o kadar güzel.İsminin anlamıyla bütünleşen odanıza çekilmek istiyorsanız eğer, İyi geceler hepinize ve aşina rüyalar......

#
#

RAHAT VE KONFORLU ODALARIMIZ

#

MÜŞTERİMİZ HER ŞEYDEN DEĞERLİDİR


#

BİZİMLE GEÇİRDİĞİNİZ VAKTİN ARDINDAN MUTLU AYRILMANIZ İÇİN UĞRAŞIYORUZ